Arenguplaanid

AS-i Go Group eesmärk on arendada transpordi ja majutusega seotud teenuseid, pakkudes tõhusamaid lahendusi ja tõstes seeläbi ühistranspordi populaarsust ning teenuste kättesaadavust ja taset.

Go Bus omab üle-eestilist bussivõrku, mida teenindavad koolitatud bussijuhid. Go Busi eesmärgiks on tõusta Eesti suurimaks bussiettevõtteks, laiendada bussivõrku, tehes koostööd Edelaraudtee rongivõrguga. Koostöös plaanitakse parandada ühistransporditeenuse kättesaadavust ja kasutusmugavust, pakkudes pidevalt stabiilset teenust. Rongiliikluse osakaal aitab tõsta liikluse kiirust ja turvalisust.

Go Travel on turismivaldkonnas tegutsenud juba ligi 20 aastat ning on Eesti üks suuremaid puhkusereiside müüjaid. Tegutsemisaeg turul on andnud piisava kogemuse, et kohaneda paindlikult turu ootustega ja pakkuda alati oodatud teenuseid.

Reisikeskus Balti Jaam muutub atraktiivseks ja aktiivselt kasutatavaks reisikeskuseks, mis pakub kõiki aktiivseks reisimiseks otseselt ja kaudselt vajaminevaid teenuseid. Uus Balti Jaam on puhas ja turvaline, kus pakutakse vajalikke teenuseid ka tavalisele linnakodanikule. Balti Jaam on Tallinna visiitkaart kõige kaasaegsemal moel. Balti Jaamas asub ka Go Groupi peakorter.

Go Hotel Shnelli on uus turistiklassi hotell reisikeskuse Balti Jaam kõrval. Hotell pakub hea hinna ja kvaliteedi suhtega majutust ning mitmeid lisateenuseid. Pikemas plaanis on eesmärk avada uusi majutusasutusi, et pidada sammu üha kasvava sise- ja välisturismiga Eestis.